hybryda

Żelowy manicure — cena i zdejmowanie

Lakiery Przybory Żele do paznokci

W ostatnim wpisie omówiliśmy dokładnie, jak zrobić samodzielnie żelową stylizację. Jak zapewne się spodziewasz, może ją mieć na paznokciach około 3 do 4 tygodni. Później trzeba będzie ją usunąć, ponieważ odrosty, jakie się pojawią, nie będą wyglądały elegancko. Zapewne zastanawiasz się teraz, czy żel Victoria Vynn będziesz mogła zdjąć samodzielnie, czy będziesz jednak musiała wybrać się do salonu kosmetycznego, gdzie z Twoich paznokci usunie go profesjonalna manikiurzystka? Dziś odpowiemy na to pytanie, jak również powiemy Ci, ile może kosztować stylizacja paznokci żelem, wykonana w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Ci podjąć słuszne decyzje.

Jak zdjąć żel z paznokci?

Kiedy chcesz usunąć żel z paznokci, musisz liczyć się z tym, że robi się to inaczej, niż podczas zdejmowania lakieru hybrydowego. Okazuje się bowiem, że w tym wypadku należy spiłować poszczególne warstwy pilnikami o różnych grubościach. Nie możesz w tym wypadku użyć acetonu, ponieważ żel się w nim nie rozpuści. Prawidłowe zdjęcie żelu to proces nie tylko pracochłonny, ale również trudny. Jeśli zrobisz to nieumiejętnie, możesz uszkodzić płytkę paznokcia. Jeśli zatem nie czujesz się na siłach, aby zrobić to samodzielnie, wybierz się do profesjonalnego zakładu, w którym manikiurzystka zrobi to za Ciebie.

Ile trzeba wydać na paznokcie żelowe?

Nie da się ukryć, że chcąc zrobić sobie paznokcie żelowe, musisz liczyć się z tym, że w każdym salonie cena będzie inna. Decydując się na ten zabieg, musisz trzeba wydać od 100 do 150 zł. Wszystko zależy od miasta, w którym jest wykonywana stylizacja, popularności salonu, a także materiałów, na jakich pracuje manicurzystka. Pamiętaj jednak, że lepiej jest zapłacić więcej, jeśli masz pewność, że w danym salonie pracują profesjonalistki, które nie zniszczą Twoich paznokci, ale nadadzą im naturalny, efektowny look, którego będą Ci zazdrościć koleżanki. Zdarzyć się może także, że cena nie będzie szła w parze z jakością. Sprawdź zatem miejsce, do którego chcesz się wybrać.