Manicure hybrydowy

Manicure żelowy vs manicure hybrydowy — który wybrać?

Informacje Manicure hybrydowy Przybory Żele do paznokci

Przyznasz nam rację, że dużo słyszy się zarówno o manicure hybrydowym, jak i żelowym. Przez natłok informacji wiele kobiet nie wie, która stylizacja jest lepsza. Mając to na uwadze, dziś chcemy porównać oba zdobienia, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu artykułu Ty i Twoje znajome już nigdy nie będziecie miały wątpliwości, który manicure wybrać.

Od czego zależy wybór?

Zapewne powiesz, że odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta — od preferencji kobiety. Okazuje się jednak, że nie tylko. W dużej mierze to, czy wybierzesz manicure żelowy, czy jednak hybrydy VV zależy w dużej mierze od kondycji Twoich paznokci. Kiedy przyjrzysz się strukturze obu produktów, bez wahania odpowiesz, że po nałożeniu żel jest twardszy, niż lakier hybrydowy. Oznacza to, że jeśli masz osłabione i łamliwe paznokcie, lepszym wyborem dla Ciebie może okazać się manicure żelowy. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla pań, które mają problemy hormonalne.

Jeżeli chodzi o manicure hybrydowy — ten szturmem wkradł się na rynek. Niestety nie jest to metoda, która sprawdzi się u wszystkich kobiet. Kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie już na wstępie eliminują Cię z grupy pan, które mogą pozwolić sobie na manicure hybrydowy. Jeśli dodatkowo masz problemy hormonalne, raczej nie spodziewaj się, że będzie dobrze się trzymał. Ciąża, menopauza, czy problemy z tarczycą — to tylko niektóre dolegliwości, które mogą spowodować, że hybryda zaraz po nałożeniu na płytkę zacznie odpadać. Jeżeli po kilku stylizacjach zauważysz, że lakier hybrydowy nie trzyma się na Twoich paznokciach, spróbuj wykonać manicure żelowy. Być może okaże się, że będzie to stylizacja, która na stałe zagości na Twoich paznokciach. Pamiętaj jedno — bez względu na to, który rodzaj stylizacji wybierzesz, jeśli będzie dobrze trzymał się na płytce, sprawi, że Twoje dłonie zawsze będą wyglądały wyjątkowo. I o to tak naprawdę w tym wszystkim chodzi — aby kobieta wyglądała zawsze pięknie.